Na co powinniśmy zwrócić uwagę na pralki dobór partnerów-dostawców?

Na co powinniśmy zwrócić uwagę na pralki dobór partnerów-dostawców?

Przydatne informacje  -sprzęt do prania

Jakich informacji potrzebujemy chcąc kupić nową pralkę do prania

Jakich informacji potrzebujemy chcąc kupić nową pralkę do prania

Rozważają zakup nowej pralki powinniśmy zwrócić uwagę na poniższe parametry :

Jak długo na rynku, ponieważ jest producent?
Posiadają system jakości ISO?
Jeśli jesteś właścicielem stacji paliw i części zamienne?
Producent, ile gwarancji otrzymasz?
Jak Sprzężenie zwrotne, help?

Odpowiedzi na te pytania są bardzo ważne. Przemysłowa pralka, jak długo czas zakupów. Przemysłowa pralka, przemysłowa suszenia oczekują 15-20-letniej długością życia. Niektóre firmy do sprzedaży w ciągu kilku miesięcy jesteśmy o, i prawdziwy “małżeństwo”, po czym rozpoczyna się służba. Niezawodny serwis, wiedzy i zarządzania częściami może pracować tylko wtedy, gdy w firmie od dawna tej samej marki . Rozważyć: Produkcja urządzeń przemysłowych, aby upewnić się, że kupujesz, więc decyzja może skontaktować się z Tobą w przyszłości, wraz z cenami aktywów, ale i szereg problemów szyi.

Ładowania? W sumie, bardziej nowoczesnej, efektywnej przód odpowiednie – poza ściśle, walka, lub ból w dole pleców użytkowników.
Pojemność? Potrzeb rodziny, w zależności od wielkości wybrać co najmniej 4 kg do 12 kg za dodatkową opłatą, od ofertę.Klasa energetyczna? Sakrament to droższe, ale szybka dyscyplinarnym SPRAWNOŚCI, nie mniej niż Klasa urządzenia: naprawdę ekonomiczne rozwiązanie dla wysokiej energo – i + (A+++) klasa.

Prędkość? W – oczywiście regulowany! – prędkość wirówki w zasadzie ograniczone możliwości suszenia w przypadku ważne: zazwyczaj wystarczy do 1200 obr / min, ale tam już 1800-2000 obr./minutę Maksymalna model. Poziom hałasu? Prać w temperaturze 60, plecy i 70-75 db-to już jest do przyjęcia, ale ciszej, głównie ze względu na napęd bezpośredni silnika przy ścianie maszynami (“direct drive”) od 50 do 60 db.
Programy?

Nowoczesne maszyny oferują wiele możliwości: programy fundacji na zewnątrz przyda się nawet w odległości 15 minut (!) szybki program, “ręczny” prania, prasowania łatwo programować, ubrania, zimne itp. jednak, planowane uruchomienie nie obyła się bez.
Inteligentna pralka? Ciągle ubierać się w masy, i jego zanieczyszczenie regulacji czasu prania, ilość wody, temperatura wody w pokoju, itp., więc idealna opcja do pracy.

Ceramiczny element grzejny? Absolutnie! To na powierzchni, bo mniej osadzanie się kamienia, co doprowadzi do takich pralek są znacznie bardziej trwałe. Suszenia? Suszarki połączenie energooszczędnych maszyn i zadowalająca jakość półśrodków: jeśli jest to absolutnie konieczne, sztucznej suszenia, szczególnie korzystnie skondensować – suszarka bębnowa mogą być zakupione.

Jak wybrać przemysłową pralkę?

Jak wybrać przemysłową pralkę?Przetargi, aby wybrać obiektywnie na podstawie tego, warto:

Waga maszyny: Długość życia w przemysłowe pralki, niezawodne najlepszy ciężar można sądzić. Im masywniejsze, cięższe auto, tym bardziej stabilne i szybsze (i, niestety, kosztuje więcej, niż produkcja). Tak, często oferują-to po prostu oznaczenie typu lub wydajności wybrać przemysłowe pralki w przypadku, jeśli jest zbyt niska waga-to faktycznie domowych lub pokrywy maszyny.

W tym przypadku, że niskie ceny nie są porównywalne z 20-letniego przeznaczony do ciężkich warunków przemysłowych. Nie daj się nabrać na tak ktoś 2-3 zdania wśród pozornie tej samej wydajności przemysłowej pralka ma znacznie niższej cenie. Dwa (lub więcej), aby zaoferować treści, które nie jest równoznaczne.
Sprawdzić samochód Waga netto i wkrótce dowiedzieć się, że tanie loty słabsze lub mniej materiału, więc jej Długość i jakość, wyraźnie nie pasują do siebie, są znacznie silniejsze drużyny.

Klasyfikacja maszyn energetycznych: Przemysłowe pralki z określonymi przez producenta, tak jak rynek wewnętrzny jest już dobrze znana klasyfikacja jest podobna. G-factor: Warto odpowiednich kategorii w porównaniu. Wysoki G-factor z przemysłowej pralką znacznie zmniejsza zużycie energii w następujące czas suszenia skraca się. Sterowanie maszyną: Nowoczesny kontrola z dużą efektywności energetycznej urządzenia działały.